X
تبلیغات
رایتل

آشتیانی: بار سنگینی روی دوش کریمی است

چهارشنبه 22 آذر‌ماه سال 1391 ساعت 08:04 ب.ظ

آشتیانی: بار سنگینی روی دوش کریمی است


عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه با انتخاب یحیی گل محمدی بار سنگینی روی دوش بازیکنان بزرگ تیم از جمله علی کریمی قرار گرفته است، گفت: خیال هواداران از رفتن "مانوئل ژوزه" و موفقیت در نیم فصل دوم راحت باشد.

   ابراهیم آشتیانی در خصوص انتخاب دستیاران یحیی گل‌محمدی در تیم فوتبال پرسپولیس ضمن بیان مطلب فوق گفت: کمیته فنی فقط چند دستیار به گل‌محمدی پیشنهاد داد ولی در نهایت این خود سرمربی است که کمک‌هایش را انتخاب می‌کند. البته قرار شد علی پروین هم برای دستیاران گل‌محمدی صحبت کند و از آنها بخواهد به پرسپولیس بیایند.


به گزارش مهر، وی با اشاره به حضور علی پروین در کنار گل‌محمدی تاکید کرد: برای اینکه کار گل‌محمدی را راحت‌تر کنیم، قرار شد پروین هم سر تمرین برود. ممکن است گل‌محمدی گاهی با افرادی در رودربایستی بیفتد که با حضور پروین می‌تواند این مسئله را حل کند. در ضمن اگر مشکلی در تیم پیش آمد، یک بزرگتر به نام پروین در تیم خواهد بود.


عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس نقش بازیکنان بزرگ این تیم را پر رنگ دانست و افزود: بازیکنان با حضور گل‌محمدی باید کاملا مطیع و در اختیار کادر فنی باشند و تیم را به حاشیه نبرند. بازیکنان بزرگ هم مسئولیت زیادی در این زمینه دارند. بخصوص، علی کریمی که بار سنگینی روی دوشش است و امیدوارم به تیم کمک کند.


آشتیانی در پایان گفت: با رفتن ژوزه خیال هواداران برای موفقیت تیم راحت باشد. گل‌محمدی با کمک کمیته فنی می‌تواند تیم را به آرامش برساند و در نتیجه گیری موفق عمل کند.

 

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد