X
تبلیغات
رایتل

برگی‌زر سرمربی ابومسلم شد

جمعه 10 آذر‌ماه سال 1391 ساعت 01:41 ب.ظ

عذرخواهی باشگاه از هواداران

برگی‌زر سرمربی ابومسلم شد


رئیس هیئت عامل باشگاه ابومسلم خراسان گفت: اعضا هیئت عامل این باشگاه با انتخاب هادی برگی‌زر به عنوان سرمربی جدید ابومسلم موافقت کردند.مهدی فاضل‌فکور اظهار کرد: پس از شکست تیم ابومسلم مقابل الوند همدان جلسه اضطراری باشگاه به منظور انتخاب سرمربی جدید تیم برگزار شد و با توجه به شرایط حساس تیم ابومسلم در رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال کشور اعضاء هیئت عامل این باشگاه تصمیم گرفتند تا از هادی برگی‌زر به عنوان سرمربی جدید ابومسلم در ادامه رقابت‌ها بهره بگیرند.

وی افزود: تیم ابومسلم در این مدت اخیر به ویژه پس از جدایی پیروانی نتوانست نتایج خوب و در خور شانی را کسب کند به همین منظور باشگاه ابومسلم از هواداران و مردم استان خراسان رضوی به دلیل کسب نتایج ضعیف عذرخواهی می‌کند.

فاضل‌فکور تصریح کرد: در جلسه هیئت عامل که امروز برگزار شد به دلیل کسب همین نتایج ضعیف تصمیم گرفته شد تا پنج درصد از قرارداد کلیه بازیکنان و کادر فنی کسر شود که البته پنج درصد دیگر نیز قبلا از تمام اعضاء کسر کرده بودیم.

این مسئول افزود: همچنین در این جلسه عباس چمنیان رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی و یکی از گزینه‌های سرمربیگری تیم به عنوان عضو جدید هیئت عامل ابومسلم معرفی شد تا از این پس بتوانیم از کمک های وی بیشتر در ابومسلم استفاده کنیم.

رئیس هیئت عامل باشگاه ابومسلم در ادامه به حضور خداداد عزیزی اشاره کرد و گفت: خداداد عزیزی یکی از اسطوره‌های فوتبال کشور است و سوء تفاهمات به وجود آمده با ایشان نیز مرتفع شد و ایشان در کنار حشمت مهاجرانی به عنوان مدیر فنی به ابومسلم و سرمربی جدید تیم کمک خواهد کرد.

وی اضافه کرد: ما هنوز هم این امید را داریم که با کسب نتایج بهتر بتوانیم در کورس مدعیان صعود به لیگ برتر قرار بگیریم و برگی زر نیز همین اعتقاد را دارد و تلاش خواهد کرد تا ابومسلم به لیگ برتر صعود کند.

فاضل‌فکور در پایان اذعان داشت: ما از هواداران و مردم خراسان رضوی و مشهد می‌خواهیم که ابومسلم را همچون گذشته حمایت کنند تا این تیم بتواند با کسب نتایج بهتر و روحیه ای دوچندان دل آنها را شاد کند.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد