X
تبلیغات
رایتل

روماریو:شاید بکن‌باوئربتواندفیفارانجات دهد

سه‌شنبه 30 آبان‌ماه سال 1391 ساعت 08:14 ب.ظ

روماریو:شاید بکن‌باوئربتواندفیفارانجات دهد


روماریو می‌گوید، فدراسیون جهانی فوتبال باید فرد دیگری را به ریاست خود برگزیند. او بکن‌با‌وئر را جایگزین مناسبی برای سپ بلاتر دانست.

مهاجم دهه 90 تیم ملی فوتبال برزیل بار دیگر به انتقاد از رئیس فدراسیون جهانی فوتبال پرداخت. این بار مانو منزس، سرمربی و فدراسیون فوتبال برزیل هم از انتقادهای تند روماریو در امان نماندند.

به گزارش ایسنا،او در گفت‌وگو با مجله آلمانی اشپورت‌بیلد گفت: "او (بلاتر) برای فیفا خوب بود ولی دیگر نیست. اگر بتوانم رئیس فیفا را انتخاب کنم، او بکن‌باوئر خواهد بود. او بهترین فردی است که وجود دارد و توانایی این کار را هم داراست. او بازیکن و مربی بسیار خوبی بوده و همواره به هر آنچه پرداخته دست یافته است. فیفا به افرادی جدی نیاز دارد و نه کسی که از این فدراسیون به نفع خودش بهره برداری یا از آن سوء استفاده کند. بکن‌بائوئر شاید بتواند شهرت فیفا را نجات دهد. همه می‌دانند او از نام خوبی برخوردار است."

قهرمان جام جهانی 1994 برزیل همچنین درباره مانو منزس، سرمربی کنونی سلسائو نیز عنوان کرد، او نتوانسته فوتبال جذابی را با طلایی‌پوشان ارائه دهد، چرا که از توانایی، هوش و تربیت لازم برای این کار برخوردار نیست: "این مربی عضوی از مافیای فوتبال است و مافیا او را دربر گرفته است. تنها علاقمندی آنها پول است. برزیل با منزس هیچ‌گاه قهرمان جهان نخواهد شد."

روماریو ادامه داد: "او به خودی خود کنار نخواهد رفت. تنها اگر کسی از فدراسیون او را کنار بگذارد، می‌رود. با این همه در فدراسیون تنها دزدان، موش‌صفتان و راهزنان حضور دارند. همگی در رسوایی مالی دست دارند. با این حال کسی در مخالفت با این موضوع کاری نمی‌کند."
ورزش3
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد