X
تبلیغات
رایتل

جعفری: بازیکن را به زور در تیممان نگه نمی داریم

چهارشنبه 22 آذر‌ماه سال 1391 ساعت 07:59 ب.ظ

جعفری: بازیکن را به زور در تیممان نگه نمی داریم


مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: همه بازیکنان ایران برای استقلال ما کار خودمان را می‌کنیم.

  محمدحسین جعفری در مورد وضعیت سربازی احسان حاج صفی و درخواست جذب این بازیکن از سوی سپاهان گفت: حاج صفی 16 روز پس از اتمام نقل و انتقالات خدمت سربازی‌اش به پایان می رسد در همین ارتباط از سپاه استعلام گرفتیم که اگر 16 روز زودتر برگه اتمام خدمت او را امضا کنیم مشکلی ایجاد می‌شود یا نه. ما تابع مقررات هستیم و هنوز در این ارتباط پاسخی دریافت نکردیم. در صورت آمدن پاسخ جواب را به باشگاه سپاهان اعلام می‌کنیم. ما نمی‌خواهیم بازیکن را به زور در تیممان نگه داریم.


به گزارش فارس، وی در مورد اینکه آیا با از دست دادن این تعداد بازیکن دچار مشکل نخواهند شد عنوان کرد: ما ید بیضایی داریم و تیم را جمع خواهیم کرد! قرار است از شنبه تا دوشنبه دو بازیکن برزیلی که یکی مهاجم و دیگری هافبک چپ است برای دادن تست فنی در تمرینات ما حاضر شوند تا در صورت تأئید اولیویرا نسبت به جذب آنها اقدام کنیم.


مدیرعامل تراکتورسازی در مورد وضعیت عقیل اعتمادی و اینکه او قهر کرده است خاطرنشان کرد: برادر اعتمادی جمعه یا شنبه به باشگاه می‌آید تا این مسئله را حل و فصل کنیم. باشگاه تراکتورسازی با توجه به قرارداد مطمئنا با این مسئله برخورد می‌کند.


وی درمورد ناراحتی محمد نصرتی از عدم پاسخ دادن به تماسش از سوی مدیرعامل باشگاه، عنوان کرد: با نصرتی تماس گرفتم و به او گفتم نباید آن مصاحبه را انجام می داد چرا که مدیون تراکتورسازی است و از این تیم بار دیگر توانست به تیم ملی دعوت شود. حتی اگر من بی‌محلی هم می‌کردم نباید این حرف‌ها را عنوان می‌کرد. من شماره او را نمی شناختم و تماسش را جواب ندادم باید یک پیامک برای من ارسال می‌کرد و اگر آن وقت جواب نمی‌دادم ناراحت می‌شد. به هر حال این سوء تفاهمی بود که در نهایت حل شد.


جعفری در مورد اینکه رقیب آن‌ها استقلال در حال جذب بازیکنان جدیدی است و آیا از این بابت نگران نیستند، گفت: ما با استقلال کاری نداریم آنها کل ایران را هم بگیرند ما کار خودمان را انجام می‌دهیم.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد