X
تبلیغات
رایتل

راهکارهای درآمدزایی باشگاه‌ها بررسی شد

سه‌شنبه 21 آذر‌ماه سال 1391 ساعت 11:04 ق.ظ

در اولین جلسه هم‌اندیشی مدیران عامل لیگ برتری

راهکارهای درآمدزایی باشگاه‌ها بررسی شد


در اولین جلسه هم‌اندیشی مدیران عامل لیگ برتری راهکارهای درآمدزایی بررسی شد.

      به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، روز گذشته اولین جلسه هم اندیشی مدیران عامل باشگاه های لیگ برتر در هتل پارس تبریز برگزار شد.


*نمایندگان باشگاه های تراکتورسازی، داماش گیلان، فولاد خوزستان، مس کرمان، ملوان بندر انزلی، استقلال، سایپا، پیکان و سپاهان در این جلسه حضور داشتند.


*محمد حسین جعفری، علیرضا رحیمی، علی اصغر ملکیان، صادق درودگر، شهرام قویدل، ناصر شهبازی و هوشنگ نصیرزاده در این جلسه صحبت های خود را عنوان کردند.


*علی اکبر پورجمشیدیان فرمانده  سپاه عاشورا نیز در این جلسه حاضر بود و به سخنرانی پرداخت.


*در خصوص سود آور سازی و مثبت نمودن ترازهای مالی باشگاه مدیران به بحث و گفت و گو پرداختند.


*در این جلسه مقرر شد شهرام قویدل به عنوان نماینده باشگاه های لیگ برتری بررسی جهت مذاکره با شرکت تولید کننده ورزشی به صورت 90 درصد اقدام کند.


*همچنین مقرر شد دبیرخانه شورای باشگاه های لیگ برتر در تهران ایجاد و در جلسه بعدی سخنگوی شورا معرفی شود. لوگو و آرم این شورا نیز مورد تصویب قرار گرفت.


*کمیته ای متشکل از اعضای شرکت کننده به عنوان تیم مذاکره کننده با فدراسیون فوتبال و سایر مراجع به منظور طرح موضوعات و مشکلات باشگاه ها تشکیل و معرفی شد.


*قرار شد یک شرکت تجاری مشترک بین باشگاه های لیگ برتر با هیئت موسس چهار نفره ایجاد تا نسبت به انجام امور اقتصادی، در آمدزایی و تجاری سازی باشگاه ها اقدام کرده و مراحل قانونی آن شرکت را به ثبت رسانند. اعضای هیئت موسس را شهرام قویدل مالک باشگاه داماش گیلان، صادق درودگر مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی، زینی زاده قائم مقام باشگاه تراکتورسازی تبریز و معاون اقتصادی باشگاه مس کرمان تشکیل می دهند.


*در پایان نیز بیانیه ای به این شرح صادر شد:


مدیران و مسئولین محترم باشگاه های لیگ برتر حاضر در اولین جلسه هم اندیشی با تاکید به ایجاد دوستی، صمیمیت، یکدلی و رفاقت بین باشگاه های فوتبال کشور در عین رقابتی سالم با هدف ارتقای فوتبال کشور از وضعیت کنونی از مسئولین فدراسیون فوتبال درخواست می نمایند با باشگاه های فوتبال کشور تعامل دو سویه، موثر و سازنده داشته و با نمایندگان منتخب این جلسه در راستای بهبود شرایط و ارتقای جامع ساختار و تثبیت قوانین و مقررات برای ایجاد بستر های در آمد زایی با ضوابط مشخص و راهکار های شفاف همکاری همه جانبه مبذول دارند.


این رویکرد با توجه به قوانین حاکم در فوتبال جهان شرایط جدیدی از فوتبال مدرن را با لحاظ مسایل فرهنگی و اجتماعی کشور موجب شده و متضمن ترسیم چشم اندازی روشن برای فوتبال در عرصه های قهرمانی و بین المللی خواهد بود .


این جلسات با همت مدیران باشگاه ها استمرار خواهد یافت و امید است با عنایات مسئولین فدراسیون انشاالله شاهد روزهای درخشان و آینده موفق برای فوتبال کشورمان باشیم.


* جلسه بعدی هم اندیشی مدیران عامل  همراه با مسئولین حقوقی اقتصادی باشگاه ها روز سه شنبه 28/9/91 در تهران به منظور تجاری سازی باشگاه ها و رسیدن به راهکارهای عملیاتی در قالب کمیته های تخصصی تشکیل می شود.


 

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد