X
تبلیغات
رایتل

رویانیان: بازیکنان اولتیماتوم گرفتند

دوشنبه 20 آذر‌ماه سال 1391 ساعت 04:26 ب.ظ

48 ساعت فرصت می‌خواهم تا در مورد ژوزه تصمیم بگیرم

رویانیان: بازیکنان اولتیماتوم گرفتند


مدیر عامل باشگاه‌ پرسپولیس گفت: سرمربی سرخپوشان نمره قبولی نگرفت و در مورد رفتن یا ماندن او ظرف 48 ساعت آینده تصمیم می‌گیریم.
    محمد رویانیان پس از اتمام جلسه فنی کمیته فنی باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: همانطور که ملاحظه کردید این جلسه 3 تا 4 ساعت به طول انجامید و از شما تشکر می‌کنم که با جدیدت حوصله کردید و تا اطلاعات کافی را به هواداران برسانید.


به گزارش فارس، وی با اشاره به اینکه جلسه 3 بخش داشت یادآور شد: بخش اول عملکرد مانوئل ژوزه بود اعضای کمیته فنی تک تک درباره عملکرد ژوزه در نیم فصل گزارش دادند هر کدام از آنها آمار و ارقامی را در مورد عملکرد 17 بازی پرسپولیس دادند. پیروانی، وطنخواه، آشتیانی، استیلی و پروین که بزرگ ما است تمام مسائل را علمی مطرح کردند.


مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: بر اساس اجماع اعضای کمیته فنی مانوئل ژوزه نمره قبولی کسب نکرد و تصمیم درباره رفتن و یا ماندن او را در اختیار من گذاشتند. نیاز به فرصت 48 ساعته دارم تا در این باره تصمیم بگیرم هم اکنون نمی‌توانم چیزی بگویم، ناهار نخورده‌ام و سلول‌های مغزی‌ام کار نمی‌کند.


رویانیان با اشاره به موضوع دوم مطرح شده در این جلسه گفت: بخش دوم در مورد عملکرد بازیکنان پرسپولیس بود ما 10 بازیکن تیم ملی داریم که تمام عملکرد آنها مورد ارزیابی قرار گرفت. اعضای کمیته از آنها راضی نبودند، به تک تک آنها امتیاز دادند و قرار شد رئیس کمیته انضباطی باشگاه یعنی سالارکیا بخشنامه‌ای را تنظیم کند و اولتیماتومی را برای نیم فصل دوم در مورد عملکرد بازیکنان در اختیار آنها قرار بدهد که در هر بازی چگونه باید برخورد کند.


مدیر عامل باشگاه پرسپولیس افزود: بخش سوم درباره ماندن و یا رفتن مانوئل ژوزه بود و اینکه باید چه کاری در این مدت انجام دهیم تصمیم گرفته شد که تا زمانی که وضعیت ژوزه مشخص نشده است یحیی گل محمدی زیر نظر پروین تمرینات را پیگیری کند. اگر تصمیم بر رفتن ژوزه شد گل محمدی سرمربی موقت خواهد بود تا اینکه کمیته فنی شخص جدیدی را معرفی کند.


وی درباره حضور کریم باقری در پرسپولیس یادآور شد: ما مخلص کریم باقری هم هستیم درباره مانوئل نمی‌توانم هم اکنون صحبت کنم شاید هم اکنون یک چیز بگویم و در آینده چیز دیگری شود.


 

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد