X
تبلیغات
رایتل

برنامه کامل تورنمنت روسیه اعلام شد

سه‌شنبه 14 آذر‌ماه سال 1391 ساعت 07:56 ب.ظ

ایران با تیم های ترکیه، فنلاند و قزاقستان همگروه شد

برنامه کامل تورنمنت روسیه اعلام شد


برنامه کامل تورنمنت روسیه که تیم ملی نوجوانان در آن شرکت می کنند از سوی برگزار کنندگان اعلام شد.




     این تورنمنت از 16 دی آغاز می شود و تیم ها در چهار گروه، چهارتیمی به رقابت می پردازند.

 

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، در گروه اول تیم های چک، اوکراین، آذربایجان ، لیتوانی، گروه دوم: یونان، اسلونی ، روسیه، لتونی ، در گروه سوم: ترکیه،ایران، فنلاند ، روسیه و در گروه چهارم: بلژیک، ایتالیا، بلاروس و منتخب سن پترزبورگ حضور دارند.

 

*برنامه کامل تیم ها در این تورنمنت به شرح زیر است:

 

شنبه 16 دی 91

 

چک – اوکراین ساعت 11:30 به وقت تهران

 

آذربایجان – لیتوانی ساعت 13:45 به وقت تهران

 

یونان – اسلوونی ساعت 16 به وقت تهران

 

ساعت 18 برگزاری مراسم افتتاحیه

 

روسیه – لتونی، ساعت 18:30 به وقت تهران

 

یکشنبه 17/10/91

 

ترکیه – فنلاند ساعت 11:30 به وقت تهران

 

ایران -  قزاقستان ساعت 13:45 به وقت تهران

 

بلژیک – ایتالیا ساعت 16 به وقت تهران

 

منتخب سن پطرزبورگ- بلاروس ساعت 18:30 به وقت تهران

 

دوشنبه 18 دی 91

 

لیتوانی – اوکراین ساعت 11:30 به وقت تهران

 

آذربایجان- چک، ساعت 13:45 به وقت تهران

 

لیتوانی- اسلوونی ساعت 16 به وقت تهران

 

روسیه – یونان ساعت 18:30 به وقت تهران

 

سه شنبه 19/10/91

 

قزاقستان – فنلاند ساعت 11:30 به وقت تهران

 

ایران – ترکیه ساعت 13:45 به وقت تهران

 

بلاروس- ایتالیا ساعت 16 به وقت تهران

 

منتخب سن پطرزبورگ- بلژیک ساعت 18:30

 

چهارشنبه 20 دی 91

 

چک- لیتوانی ساعت 11:30 به وقت تهران

 

اوکراین آذربایجان ساعت 13:45 به وقت تهران

 

یونان- لتونی، ساعت 16 به وقت تهران

 

روسیه- اسلوونی، ساعت 18:30 به وقت تهران

 

پنجشنبه 21 دی 91

 

ترکیه- قزاقستان ساعت 11:30 به وقت تهران

 

فنلاند- ایران ساعت 13:45 به وقت تهران

 

بلژیک- بلاروس ساعت 16 به وقت تهران

 

منتخب سن پطرزبورگ- ایتالیا ساعت 18:30

 

 

 

جمعه 22 دی 91

 

بازی شماره یک- تیم دوم گروه اول – تیم دوم گروه دوم ( بازی برای رتبه های 5 تا 8) ساعت 11:30 به وقت تهران

 

بازی شماره دو - تیم دوم گروه سوم- تیم دوم گروه چهارم ( بازی برای رتبه های 5 تا 8) ساعت 13:45 به وقت تهران

 

بازی شماره سه- تیم اول گروه سوم- تیم اول گروه چهارم( نیمه نهایی ) ساعت 16 به وقت تهران

 

بازی شماره چهار -تیم اول گروه دوم- تیم اول گروه اول (نیمه نهایی) ساعت 18:30 به وقت تهران

 

شنبه 23 دی 91

 

بازی شماره پنج-تیم چهارم گروه اول- تیم چهارم گروه دوم ( بازی برای رده های 13 تا 16) ساعت 11:30 به وقت تهران

 

بازی شماره شش- تیم چهارم گروه سوم- تیم چهارم گروه چهارم ( بازی برای رده های 13 تا 16) ساعت 13:45 به وقت تهران

 

بازی شماره هفت- تیم سوم گروه اول – تیم سوم گروه دوم ( بازی برای رده های 9 تا 12 ) ساعت 16 به وقت تهران

 

بازی شماره هشت- تیم سوم گروه سوم- تیم سوم گروه چهارم ( بازی برای رده های 9 تا 12) ساعت 18:30 به وقت تهران

 

یکشنبه 24 دی 91

 

بازنده های بازیهای شماره 5 و 6 ( برای رده های 15 و 16) ساعت 11:30 به وقت تهران ( ورزشگاه زنیت)

 

بازنده های دیدارهای شماره یک و دو ( برای رده های 7و 8) ساعت 11:30 به وقت تهران

 

برنده های بازیهای شماره 5 و 6 ( برای مقام 13 و 14) ساعت 13:45 به وقت تهران ( ورزشگاه زنیت)

 

برنده های بازیهای شماره یک و دو ( برای رده های 5.و 6) ساعت 13:45 به وقت تهران

 

بازنده های دیدارهای شماره هفت و هشت ( برای مقام های 11 و 12) ساعت 16 به وقت تهران ( ورزشگاه زنیت)

 

بازنده های دیدارهای سوم و چهارم ( برای مقام های سوم و چهارم) ساعت 16 به وقت تهران

 

برنده های دیدارهای شماره هفت و هشت ( برای مقام های 9 و 10) ساعت 19 به وقت تهران ( ورزشگاه زنیت)

 

برنده های دیدارهای سوم و چهارم ( فینال برای مقام قهرمانی و نایب قهرمانی ) ساعت 18:30 به وقت تهران

 

ساعت 20:30 مراسم اختتامیه رقابتها و اهدای جایزه ها برگزار می شود.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد