X
تبلیغات
رایتل

اسکولاری:قهرمانی در جام‌جهانی یک‌ اجبار است

جمعه 10 آذر‌ماه سال 1391 ساعت 01:33 ب.ظ

اسکولاری:قهرمانی در جام‌جهانی یک‌ اجبار است


لوئیس فیلیپه اسکولاری، سرمربی جدید تیم ملی برزیل و جانشین مانو منزس در این سمت در کنفرانس خبری مراسم معارفه اش درمورد شرایط موجود سلسائو صحبت کرد.

اسکولاری که تیمش تا یک سال و نیم دیگر میزبان جام جهانی 2014 است، در صحبت هایی دراین باره گفته:« تیم ما باید در جام جهانی 2014 به قهرمانی برسد.»

اسکولاری در حالی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی برزیل و جانشین مانو منزس برگزیده شد که در آخرین حضورش روی نیمکت مربیگری سلسائو در سال 2002 با این تیم به قهرمانی جام جهانی رسیده بود وحالا ده سال دیگر مسئولیت مشابهی را بر دوش دارد و باید در طول 18 ماه پیش رو تیمی را آماده کند که در جام جهانی 2014 به قهرمانی برسد.

فیل بزرگ در صحبت هایی دراین باره گفت:« ما باید در جام جهانی 2014 به قهرمانی برسیم. در حال حاضر مدعی عنوان قهرمانی نیستیم ولی می توانیم تا آغاز این رقابتها، خودمان را مبدل به یکی از مدعیان قهرمانی نمائیم. قرار گرفتن در رده سوم یا چهارم برای کشوری که 5 قهرمانی در جام جهانی به دست آورده، اصلا خوب نیست.»

این سرمربی 64 ساله درحالی جانشین مانو منزس شد که سرمربی سابق سلسائو، تیمی جوان را برایش به ارث گذاشته که از نظر سطح عملکرد ضعیف تر از اسپانیا ، آرژانتین و آلمان بوده و این درحالی است که 190 میلیون هوادار برزیلی توقعات زیادی از این تیم دارند.

اولین حضور اسکولاری روی نیمکت مربیگری سلسائو در دیداری دوستانه مقابل انگلیس خواهد بود. او در ادامه صحبت هایش گفت:« اگر از فشار خوشت نمی آید، بهتر است بروی و در بانک برزیل کار کنی و یا دریک گوشه به فعالیت بپردازی و یا در یک دفتر کاری بنشینی و کاری هم انجام ندهی. قهرمانی در جام جهانی 2014 یکی از مهمترین قهرمانی های ما خواهد بود: ششمین جام قهرمانی مان و دومین قهرمانی خانگی‌مان.»

او در بخش پایانی صحبت هایش به این نکته اشاره کرد که در سال 2001 که برای اولین بار مسئولیت هدایت تیم ملی برزیل را برعهده گرفت فشار بیشتری رابردوشش احساس می کرد. در آن زمان برزیل ممکن بود برای اولین بار در تاریخ رقابت های جام جهانی، از راهیابی به این تورنمنت باز بماند.
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد