کاپیتان آلومینیوم:از تبریز دست پر بر می گردیم

سه‌شنبه 7 آذر‌ماه سال 1391 ساعت 04:18 ب.ظ

کاپیتان آلومینیوم:از تبریز دست پر بر می گردیم


محمود تیغ نورد در آستانه بازی مقابل تراکتور سازی تبریز اظهار داشت: امیدواریم تیم تراکتور و بازیکنان این تیم، فکر کنند تیم آلومینیوم ضعیف است در اینصورت تراکتور را در خانه خود شکست می دهیم.

 محمود تیغ نورد در گفتگو یی اظهار داشت: تیم آلومینیوم هرمزگان از بازی مقابل گهر تاکنون تمرینات منظم و فشرده ای را انجام داده است و فقط در عاشورای حسینی تمرینات تعطیل شده بود و در سایر روزها بازیکنان در 2 نوبت صبح و بعد از ظهر تمرینات آمادگی خود را انجام می دادند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی ادامه داد: پیروزی مقابل گهر درود تا حد فراوانی تیم را از بحران خارج کرده و علاوه بر آن سبب کاهش اضطراب و استرس در نزد بازیکنان و سایر اعضای فعال در تیم فوتبال شده است.


تیغ نورد تصریح کرد: تراکتور تیم قدرتمندی است و با توجه به باختی که در مقابل فولاد خوزستان کسب کرده است لذا برای پیروزی مقابل ما و کسب 3 امتیاز خانگی بسیار با انگیزه هستند و از طرفی حمایت هواداران تبریزی شکست این تیم را برای سایر رقبا سخت می کند.


کاپیتان تیم آلومینیوم خاطرنشان کرد: در صورتی که تیم تراکتور بدون برنامه و با بازی هجومی مقابل ما ظاهر شود در اینصورت از این تیم امتیاز کسب می کنیم و با توجه به انگیزه بازیکنان این هدف دور از دسترس نیست.

ورزش3

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد