X
تبلیغات
رایتل

عزیزی خادم:اختیارات کی‌روش بایدمحدودشود

پنج‌شنبه 2 آذر‌ماه سال 1391 ساعت 11:03 ق.ظ

عزیزی خادم:اختیارات کی‌روش بایدمحدودشود


عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال معتقد است که رییس فدراسیون باید در تلویزیون حاضر شود و از مردم عذرخواهی کند.


به نقل از ایسنا، شهاب الدین عزیزی خادم پس از جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال درباره این جلسه، اظهار کرد: در این جلسه مباحث مختلفی مطرح شد که یکی از آنها بحث فوتسال و همچنین کمیته‌ جوانان بود که روسای‌شان هم آمده بودند و همچنین از کفاشیان خواستیم که بیاید از مردم دلجویی کند. من روی بحث استقلال فدراسیون تاکید دارم و مسایل دوم دلجویی از این مردم است و از کفاشیان خواستیم که این کار را انجام دهد. به هر صورت مردم با ناامیدی با این فوتبال مواجه شدند و نمودش را هم هفته‌ گذشته در بازی‌های لیگ دیدیم و اصلاحات باید فورا انجام شود. همچنین خواستیم که در تلویزیون حاضر شود و از مردم عذرخواهی کند.

وی درباره استعفای ترابیان نیز بیان کرد: اول این که باید بگویم قرار شد درباره کارلوس کی‌روش در جلسه آینده اعضای هیات رییسه چند نفر را پیشنهاد کنند و به همراه خود کفاشیان با کی‌روش جلسه بگذارند. یکی از مسایل مورد نظر محدود کردن اختیاراتی است که به کی‌روش داده شده است که این مساله باید بررسی شود. همچنین درباره استعفای ترابیان هم اکثر اعضا معتقد بودند که باید استعفا پذیرفته شود اما خود کفاشیان باید بررسی کند و تصمیم با اوست.

وی افزود: نظر ما این است که کی‌روش باید در خدمت فوتبال ما باشد نه بر عکس. حتی دیدیم که تیم ملی ما در حال حاضر کیفیت لازمش را هم تاکنون نداشته است و از افراد خواستیم تا انتقادات‌شان را بیان کنند و خود سانسوری نکنند، زیرا با تعریف کردن چیزی اصلاح نمی‌شود.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال درباره دفاع اکبر محمدی از عملکردش، گفت: من درباره شخص صحبت نمی‌کنم، اما بهترین گفتار عملکرد افراد است و می بینیم با نتیجه‌های به دست آمده عملکرد فدراسیون مناسب نبوده است. اعضای هیات رییسه هم نباید مصلحت نگری و خود سانسوری کنند و باید با نگاه منصفانه چشمانشان را بر روی حقیقت باز کنند.

او همچنین درباره این که گفته می‌شود آیت اللهی روز قبل از بازی ازبکستان به دنبال تهیه دلار برای قرارداد کی‌روش بوده است، گفت: از این مساله اطلاعی ندارم و باید از خود آیت اللهی بپرسید، اما مسایل مالی کی‌روش قبل از بازی با ازبکستان برطرف شده بود.

عزیزی خادم درباره‌ی شرایط به وجود آمده در فضای فوتبال کشور نیز گفت: به هر حال فضای حاکم بر فوتبال پر از ناکامی بوده و چه در فوتبال و چه در فوتسال موفق نبودیم. همچنین کرسی‌های خود را در هیات‌های رییسه AFC از دست دادیم. به نظر من فدراسیون باید در جهت تلطیف افکار عمومی حرکت کند و نباید فرافکنی کنیم. به نظر من باید اصلاحات فوری در فدراسیون فوتبال صورت بگیرد و همچنین از انتقادها استقبال کنیم و با رسانه‌ها تعامل بیشتری داشته باشیم.
ورزش3
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد